طراحی سایت

طراحی سایت

مخلفات تهیه سالاد سایت چیست؟ (بخش سوم)
طراحی سایت

امروز در سومین سلسله از مقالات مخلفات تهیه سالاد سایت می خواهیم به طراحی سایت اشاره ای کنیم.
پس از ثبت دامنه و تهیه یک هاست مناسب حالا نوبت آن رسیده است تا سایت خودمان را طراحی کنیم. اصولاً طراحی سایت یک تخصص محسوب می شود که شاید برخی افراد نخواهند خود را درگیر آن کنند. طراحی یک وب سایت در واقع مجموعه ای از تکنیک های گرافیکی و برنامه نویسی است که باعث می شود یک سایت دارای شکل ظاهری مناسب و قابل پذیرش محتوای سایت شود. اکثر افرادی که قصد تاسیس یک وب سایت را دارند دو راه پیش رو دارند: یا باید خود طراحی را یاد بگیرند و یا با شرکت ها و گروه هایی قرارداد ببندند تا این امر مهم را به آنها واگذار کنند.

طراحی سایت
طراحی سایت

این که کدام روش بهتر است بسته به آن فرد و مجموع کاری که می خواهد انجام دهد بستگی دارد. معمولا در گروه های طراحی چند نفر وجود دارند که طراحی های مختلف یک سایت را انجام می دهند (گرچه یک نفر هم می تواند این کار را بکند). لذا معمولاً واگذاری طراحی وبسایت به یک تیم، کاری معقول تر و از نظر زمانی نیز به صرفه تر می باشد.
با طراحی سایت، در واقع شما سایت خود را شکل ظاهری می دهید و آن را مهیا می کنید تا محتوای خود اعم از مطالب، عکس ها ، ویدیو ها و … را روی سایت خود بارگذاری کنید تا با مخاطبانتان ارتباط گرفته و به اهداف ایجاد سایت تان برسید.
اما یک سوال مهم: کدام تیم طراحی را برای طراحی وب سایت انتخاب کنیم؟
اگر می خواهید با ویژگی های یک طراح خوب آشنا شوید توصیه می کنیم، این مقاله را مطالعه فرمایید.

3 در مورد “طراحی سایت”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =